Gamemax CPU Liquid Cooler | ICEBURG 240 DIGITAL WH | White
- TootjadGamemax
- Mudel: ICEBURG 240 DIGITAL WH
- Saadavus: 1
-
82€
Gamemax CPU Liquid Cooler | ICEBURG 240 DIGITAL WH | White
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 560.00 mm |
| Gross height (mm) | 425.00 mm |
| Gross weight | 14.40 kg |
| Gross width (mm) | 405.00 mm |
| Net weight | 13.50 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 18 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 720.00 g |
| Plastic (No PET) | 180.00 g |
| Producer | Gamemax |
| Producer product family | CPU Liquid Cooler |
| Producer product name | ICEBURG 240 DIGITAL WH |
| Tare weight (kg) | 0.90 kg |
| Toote värv | White |
| Volume (m3) | 0.10 m |
| WEEE tax | No |









